XtGem Forum catalog

مشخصات دوربین گوشی هواوی میت 30 پرو

مشخصات دوربین تلفن همراه هواوی میت 30 پرو
هواوی میت 30 پرو , با قابلیت تصویر ‌برداری با سریع


هواوی میت 30 پرو را می‌توان او‌لین تلفن همراه هوشمند با قابلیت عکس‌برداری فوق حرفه‌ای با استعمال از دوربین‌های دوگانه دانست . میت 30 پرو می‌تواند حداقل 7680 قاب را در ثانیه ضبط کند , این عدد 8 برابر بیشتر از سایر گوشی‌های مطرح در دنیا است . نرخ بالای قاب امکان ظبط Super Slow - mo را فراهم می کند , تا اندازه‌ای که بتوان با بالاترین کیفیت و پر سرعت فیلم را معکوس کرد . امکان افزود جلوه‌های ویژه به ویدیو یک کدام از دیگر از تجهیزات این گوشی است .

میت 30 پرو دارای یک دوربین چهارگانه با بهره‌مندی از لنزهای فیلم‌برداری لایکا است که دربرگیرنده یک دوربین cine/movie اصلی 40 مگاپیکسلی , یک دوربین SuperSensing دارای اهمیت 40 مگاپیکسلی , یک دوربین 8 مگاپیکسلی تله فوتو و یک دوربین سه بعدی Depth Sensing است .

30 پرو , به همراه پردازنده kirin 990 با بهره‌مندی از 8 هسته و ظرفیت باتری 4500 میلی آمپر بر ساعت عرضه میشود . این باتری از شارژ سریع سیمی با قدرت 40 وات با این قابلیت که در برهه زمانی 30 دقیقه شارژ گوشی را از صفر به 70 % می رساند و همینطور از شارژ بی سیم با اقتدار 27 وات پشتیبانی می‌کند .

میت 30 پرو مبتنی بر قابلیت‌های قابل انعطاف افزاری روز عالم طراحی شده و با جدیدترین سیستم دلیل گوگل Android 10 و رابط کاربری EMUI 10 ارائه میگردد .

صفحه نمایش این تلفن همراه در لبه‌های انحنای عمودی با زاوایه 88 جايگاه دارد و اصطلاحا با طراحی آبشاری و با برخورداری از ناچ گسترده تاسیس شده است .حیث شما در رابطه پرچمداران هواوی چیست؟ به نظر شما در بین برگزیدگان گوشی‌های هوشمند جهان چه جایگاهی دارند؟ نظرات و انتقادات خویش را از بخش ارسال بینش با ما به اشتراک بگذارید .


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE